Stříbrný prsten jantar trikolor čtverec | SPERKYAJA.CZ

Vážení zákazníci,
od  14.6. do 24.6.2024 máme z provozních důvodů zavřeno a nebudeme odesílat zásilky ani reagovat na maily. Šperky lze objednávat, ale zboží bude expedováno až od 25.6.2024. Děkujeme za pochopení.
Příjemné nakupování
Tým Šperky a já

Stříbrný prsten jantar trikolor čtverec Prsteny

Stříbrný prsten jantar trikolor čtverec


Materiál: stříbro 925/1000

Velikost: 64 (vnitřní průměr 20,4 mm)

Velikost hlavy prstenu:  cca 15 x 15 mm

Centrální kámen: přírodní baltský jantar

Barva kamene: průhledná medově hnědá, žlutá, zelená

Velikost centrálního kamene: cca 5 x 5 mm (čtverec)

Váha prstenu: cca 3,20 gAutentické foto, kupujete přesně tento prsten


Jantar

Léčitelé a duchovní věří, že jantar má silnou léčivou a očistnou moc, která z těla vyhání nerovnováhu a posiluje uzdravení. Pohlcuje negativní energie a proměňuje je v pozitivní síly, které podněcují tělo, aby se samo uzdravovalo. Coby mocný ochránce zajišťuje ustavičný kontakt pozemského těla s vyšší duchovní realitou.

Do života přináší stabilitu a pohání nás k naplnění našich přání. Napomáhá v obraně před sklonem k depresím. Podporuje rozum, uvolňuje deprese a zlepšuje pozitivní duševní stav a tvůrčí sebevyjádření. Přináší trpělivost a vyrovnanost, pomáhá při rozhodování. Současně podporuje paměť.  V citové rovině pomáhá jantar nastolovat klid a mír a rozvíjí důvěru.

Na tělesné úrovni nabíjí tělo životní silou a současně z něj dokáže vyhánět nemoci. Tím, že pohltí bolest a negativní energii, umožňuje tělu, aby našlo ztracenou rovnováhu a uzdravilo se samo. Jantar také účinně potlačuje stres.

  • Barva: Vícebarevná
  • Kód výrobku: AS6J-14
  • Dostupnost: Na skladě
  • 930Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrný, prsten, jantar, trikolor, čtverec, Prsteny, Vícebarevná