Stříbrný prsten lapis lazuli květina | SPERKYAJA.CZ

Stříbrný prsten lapis lazuli květina Prsteny

Stříbrný prsten lapis lazuli květina***AUTORSKÝ ŠPERK***Materiál: stříbro 925/1000
Barva materiálu: stříbrná lesklá
Specifikum: prsten byl ručně vyroben, krásný originální romantický kus šperku
Velikost: 60 (vnitřní průměr 19,1 mm)
Velikost hlavy prstenu: cca 25 x 27 mm

Centrální kámen: přírodní lapis lazuli

Barva kamene: sytě modrá se zlatavě třpytivými kousky pyritu. Barva nebledne ani po letech a byla velmi oblíbeným drahým kamenem už ve starém Egyptě.

Velikost centrálního kamene: cca 5 x 4 mm ( kapka)
Váha prstenu: cca 4,30 g

Autentické foto, kupujete přesně tento prsten


Lapis lazuli (lazulit):

byl velmi oblíbeným kamenem pro šperkařské účely už ve starém Egyptě (asi všichni známe zlatou masku Tutanchamona, která je bohatě zdobena lapisem. Modrá barva ve spojení se zlatavými kousky pyritu umožňovala pro Egypťany pohled do nesmrtelnosti duše.

Mysticky přináší klid a mír. Působí proti depresi a rychle odstraňuje stres. Dodává odvahu, přináší soucit, poctivost a čestnost. Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání.

Léčitelé věří, že snižuje horečku, krevní obtíže, potlačuje migrénové bolesti hlavy, pomáhá při detoxikaci. Posiluje imunitní systém, pomáhá při respiračních onemocněních, působí na štítnou žlázu a hlasivky, posiluje zrak, snižuje krevní tlak, čistí krev, účinný při nespavosti.

Vhodný pro znamení: Panna (23.8.-22.9.), Střelec (23.11.-21.12.), pokud je Vám blízký svými vlastnostmi nebo vzhledem, hodí se samozřejmě i pro ostatní znamení

  • Barva: Modrá
  • Kód výrobku: SJ20-5
  • Dostupnost: Na skladě
  • 1 397Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrný, prsten, lapis, lazuli, květina, Prsteny, Modrá