Stříbrný prsten lapis lazuli ovál | SPERKYAJA.CZ

Vážení zákazníci,
od  14.6. do 24.6.2024 máme z provozních důvodů zavřeno a nebudeme odesílat zásilky ani reagovat na maily. Šperky lze objednávat, ale zboží bude expedováno až od 25.6.2024. Děkujeme za pochopení.
Příjemné nakupování
Tým Šperky a já

Stříbrný prsten lapis lazuli ovál Prsteny

Stříbrný prsten lapis lazuli ovál***AUTORSKÝ ŠPERK***


Materiál: stříbro 925/1000

Barva materiálu: stříbrná lesklá

Specifikum:prsten byl ručně vyroben, krásný poutavý šperk

Velikost: 57 (vnitřní průměr 18,1 mm)

Velikost hlavy prstenu: cca 12 x 10 mm

Centrální kámen: přírodní lapis lazuli

Barva kamene: sytě modrá se zlatavě třpytivými kousky pyritu. Těch je tam tolik že prsten vypadá jako zlatý. Barva nebledne ani po letech a byla velmi oblíbeným drahým kamenem už ve starém Egyptě.

Velikost centrálního kamene: cca 9 x 11 mm (ovál)

Váha prstenu: cca 4,70 g


Autentické foto, kupujete přesně tento šperk


Lapis lazuli (lazulit):

byl velmi oblíbeným kamenem pro šperkařské účely už ve starém Egyptě (asi všichni známe zlatou masku Tutanchamona, která je bohatě zdobena lapisem. Modrá barva ve spojení se zlatavými kousky pyritu umožňovala pro Egypťany pohled do nesmrtelnosti duše.

Mysticky přináší klid a mír. Působí proti depresi a rychle odstraňuje stres. Dodává odvahu, přináší soucit, poctivost a čestnost. Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání.

Léčitelé věří, že snižuje horečku, krevní obtíže, potlačuje migrénové bolesti hlavy, pomáhá při detoxikaci. Posiluje imunitní systém, pomáhá při respiračních onemocněních, působí na štítnou žlázu a hlasivky, posiluje zrak, snižuje krevní tlak, čistí krev, účinný při nespavosti.

Vhodný pro znamení: Panna (23.8.-22.9.), Střelec (23.11.-21.12.), pokud je Vám blízký svými vlastnostmi nebo vzhledem, hodí se samozřejmě i pro ostatní znamení

  • Barva: Modrá
  • Kód výrobku: SJ55
  • Dostupnost: Na skladě
  • 985Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrný, prsten, lapis, lazuli, ovál, Prsteny, Modrá