Stříbrný prsten lapis lazuli | SPERKYAJA.CZ

Stříbrný prsten lapis lazuli Prsteny

Stříbrný mimořádný prsten lapis lazuli***AUTORSKÝ ŠPERK***


Materiál: stříbro 925/1000

Barva materiálu: stříbrná patinovaná v ozdobné části

Specifikum:prsten byl ručně vyroben, velmi poutavý na prstě, ojedinělé výrazné zastopuení zlatého pyritu v prstenu mu dává neopakovatelné kouzlo

Velikost: 52 (vnitřní průměr 16,6 mm)

Velikost hlavy prstenu: cca 22 x 17 mm

Centrální kámen: přírodní lapis lazuli

Barva kamene: sytě modrá se zlatavě třpytivými kousky pyritu. Těch je tam tolik že prsten vypadá jako zlatý. Barva nebledne ani po letech a byla velmi oblíbeným drahým kamenem už ve starém Egyptě.

Velikost centrálního kamene: cca 16 x 11 mm (nepravidelný tvar)

Váha prstenu: cca 5,70 g


Autentické foto, kupujete přesně tento šperk


Lapis lazuli (lazulit):

byl velmi oblíbeným kamenem pro šperkařské účely už ve starém Egyptě (asi všichni známe zlatou masku Tutanchamona, která je bohatě zdobena lapisem. Modrá barva ve spojení se zlatavými kousky pyritu umožňovala pro Egypťany pohled do nesmrtelnosti duše.

Mysticky přináší klid a mír. Působí proti depresi a rychle odstraňuje stres. Dodává odvahu, přináší soucit, poctivost a čestnost. Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání.

Léčitelé věří, že snižuje horečku, krevní obtíže, potlačuje migrénové bolesti hlavy, pomáhá při detoxikaci. Posiluje imunitní systém, pomáhá při respiračních onemocněních, působí na štítnou žlázu a hlasivky, posiluje zrak, snižuje krevní tlak, čistí krev, účinný při nespavosti.

Vhodný pro znamení:

Panna (23.8.-22.9.), Střelec (23.11.-21.12.), pokud je Vám blízký svými vlastnostmi nebo vzhledem, hodí se samozřejmě i pro ostatní znamení

  • Barva: Modrá
  • Kód výrobku: TH506
  • Dostupnost: Na skladě
  • 1 649Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrný, prsten, lapis, lazuli, Prsteny, Modrá