Stříbrný prsten opál | SPERKYAJA.CZ

Stříbrný  prsten opál Prsteny

Stříbrný  prsten etiopský opál***AUTORSKÝ ŠPERK***

 


Materiál: stříbro 925/1000 , povrchová úprava bílé zlato 585/1000

Specifikum: prsten byl ručně vyroben, překrásný designový originální kus šperku

Velikost: 57 (vnitřní průměr 18,1 mm)

Velikost hlavy prstenu: cca 18 x 10 mm

Centrální kámen: přírodní etiopský opál, původ: Etiopie

Barva kamene: opálově lesklá žlutá průsvitná

Velikost centrálního kamene: cca 7 x 9 mm

Váha prstenu: cca 3,70 g


Autentické foto, kupujete přesně tento prsten


Opál:

Je nesmírně zajímavým a oblíbeným kamenem ve šperkařství, a to pro svou velmi efektní hru barev, kterou dokáže na světle rozehrát. Pro svůj opalizující vzhled může být přiřazen všem energiím, planetám a elementům.

Obsahuje barvy i schopnosti všech dalších kamenů, proto může být nabit a naprogramován každým typem energie, přináší štěstí a odhaluje naši vnitřní krásu, probouzí duševní a mystické vize, pomáhá při astrálních projekcích, dokáže pohlcovat i vysílat, je karmickým kamenem, učí nás, že vše, co vyšleme se nám vrátí zase zpátky, je i ochranným kamenem a může nás učinit „neviditelnými“, pomáhá objevit a projevit skutečné vlastní já, rozvíjí naše psychické síly, zesiluje zvláštnosti charakteru a odhaluje osobní vlastnosti, které je třeba přeměnit, vnáší do života světlo, spontánnost a umělecké sklony. Zesiluje city a odstraňuje zábrany, vyvolává věrnost a loajalitu.
Opály se brousí tak, aby co nejvíce vynikl jejich lesk a barevná hra uvnitř drahého kamene, tedy do hladkého leštěného tvaru čočky nebo dublety. Dubleta je spíše plochý hladký a tenký tvar. Čočka je vypouklá.

Vzhledem k tomu, že opály obsahují poměrně vysoké procento vody, není dobré opály vystavovat přímým slunečním paprskům, neboť může docházet ke ztrátě vody a narušení tohoto drahého kamene prasklinami či ztrátou barev.
Světové naleziště opálů je Austrálie

  • Barva: Žlutá
  • Kód výrobku: 15015
  • Dostupnost: Na skladě
  • 1 999Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrný, prsten, opál, Prsteny, Žlutá