Stříbrný prsten opály a onyxy | SPERKYAJA.CZ

Vážení zákazníci,
od  14.6. do 24.6.2024 máme z provozních důvodů zavřeno a nebudeme odesílat zásilky ani reagovat na maily. Šperky lze objednávat, ale zboží bude expedováno až od 25.6.2024. Děkujeme za pochopení.
Příjemné nakupování
Tým Šperky a já

Stříbrný prsten opály a onyxy Prsteny

Stříbrný prsten s oválnými opály a černými onyxy


*** AUTORSKÝ ŠPERK***


Materiál: stříbro 925/1000, povrchová úprava rhodium

Barva materiálu: stříbrná lesklá

Specifikum: prsten byl ručně vyroben, krásný precizně zpracovaný šperk

Velikost:  56 (vnitřní průměr 17,8 mm)

Velikost hlavy prstenu:  cca 18 x 10 mm

Kámen: přírodní opály 4 ks, na dozdobení přírodní černé onyxy

Barva kamene: opálově lesklá průsvitná

Velikost kamene : cca 4 x 3 mm (ovál)

Váha prstenu: cca 2,60 g

Poznámka: opály se velmi výrazně lesknou, bohužel fotoaparát nezvládl tento lesk dokonale zachytit


Autentické foto, kupujete přesně tento šperk


Opál:

Je nesmírně zajímavým a oblíbeným kamenem ve šperkařství, a to pro svou velmi efektní hru barev, kterou dokáže na světle rozehrát. Pro svůj opalizující vzhled může být přiřazen všem energiím, planetám a elementům.

Obsahuje barvy i schopnosti všech dalších kamenů, proto může být nabit a naprogramován každým typem energie, přináší štěstí a odhaluje naši vnitřní krásu, probouzí duševní a mystické vize, pomáhá při astrálních projekcích, dokáže pohlcovat i vysílat, je karmickým kamenem, učí nás, že vše, co vyšleme se nám vrátí zase zpátky, je i ochranným kamenem a může nás učinit „neviditelnými“, pomáhá objevit a projevit skutečné vlastní já, rozvíjí naše psychické síly, zesiluje zvláštnosti charakteru a odhaluje osobní vlastnosti, které je třeba přeměnit, vnáší do života světlo, spontánnost a umělecké sklony. Zesiluje city a odstraňuje zábrany, vyvolává věrnost a loajalitu.
Opály se brousí tak, aby co nejvíce vynikl jejich lesk a barevná hra uvnitř drahého kamene, tedy do hladkého leštěného tvaru čočky nebo dublety. Dubleta je spíše plochý hladký a tenký tvar. Čočka je vypouklá.

Vzhledem k tomu, že opály obsahují poměrně vysoké procento vody, není dobré opály vystavovat přímým slunečním paprskům, neboť může docházet ke ztrátě vody a narušení tohoto drahého kamene prasklinami či ztrátou barev.
Světové naleziště opálů je Austrálie

  • Barva: Žlutá
  • Kód výrobku: AS7P-09
  • Dostupnost: Na skladě
  • 1 899Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrný, prsten, opály, onyxy, Prsteny, Žlutá