Stříbrný prsten rubín | SPERKYAJA.CZ

Stříbrný prsten rubín Prsteny

Stříbrný  prsten s rubíny


*** AUTORSKÝ ŠPERK***


Materiál: stříbro 925/1000

Barva materiálu: stříbrná lesklá

Specifikum: prsten byl ručně vyroben, mimořádně poutavý šperk masivnějšího vzhledu

Velikost:  57/58 (vnitřní průměr 18,3 mm)

Velikost hlavy prstenu: cca 15 x 20 mm

Centrální kámen: přírodní broušený rubín 6x, (tvar kapky)

Barva kamene: průsvitná červenorůžová

Velikost centrálního kamene: cca 7 x 5 mm

Váha prstenu: cca 6,90 g


Autentické foto, kupujete přesně tento šperk


Rubín:

patří mezi nejvzácnější šperkařské kameny. Vyskytuje se v barvách červená, růžová, nachová a někdy hnědavě červená. Čím je kámen průhlednější a bez inkluzí, tím je vzácnější a dražší. Inkluzí označujeme cizí částici v kameni, která se v kameni nachází, typicky třeba zrnko prachu nebo písku, které výrazně snižuje cenu jakéhokoliv drahého kamene.

Kameny, které se používají do našich šperků, nejsou nijak upravovány chemickou ani fyzikální cestou, protože nám záleží na tom, aby kameny vynikly tak, jak je stvořila příroda. Klademe důraz na cenovou dostupnost našich šperků, vsazujeme do nich tedy přírodní rubíny, ale ne v drahokamové kvalitě, tedy s inkluzemi, neprůhledné, nebo jen lehce průhledné. Naším cílem je mít ve šperku přírodní kámen za rozumnou cenu.

Léčitelé věří, že Rubín je afrodiziakum a dovoluje zažít všechny formy lásky a smyslnosti. Prohlubuje vztahy a povzbuzuje k pocitu porozumění a komunikace. Nosit rubín během milování může pomoci obnovit a udržet vášeň a zvýšit i šanci na početí. Rubín umožňuje sdílet energii lásky i přes bolavou minulost, zároveň potlačuje hněv a negativní energii. Podporuje tak pozitivní a odvážnější část vašeho já. Rubín přináší světlo do temnoty života. Podporuje pocit štěstí a zlepšuje vnímání duchovní energie, která je všude kolem nás. Může být také prospěšný při regulaci tělesné hmotnosti.

Je nejvhodnějším kamenem pro znamení Beran, Lev, Ryby. Pokud je Vám blízký svými vlastnostmi, pak je vhodný i pro ostatní znamení.  • Barva: Růžová
  • Kód výrobku: TJ2
  • Dostupnost: Na skladě
  • 3 375Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrný, prsten, rubín, Prsteny, Růžová