Stříbrný prsten smaragd ovál | SPERKYAJA.CZ

Vážení zákazníci,
od  14.6. do 24.6.2024 máme z provozních důvodů zavřeno a nebudeme odesílat zásilky ani reagovat na maily. Šperky lze objednávat, ale zboží bude expedováno až od 25.6.2024. Děkujeme za pochopení.
Příjemné nakupování
Tým Šperky a já

Stříbrný prsten smaragd ovál Prsteny

Stříbrný prsten smaragd ovál


*** AUTORSKÝ ŠPERK***


Materiál: stříbro 925/1000, povrchová úprava rhodium

Barva materiálu: stříbrná lesklá

Specifikum: prsten byl ručně vyroben, krásný jednoduchý šperk

Velikost:  60 (vnitřní průměr 19,1 mm)

Velikost hlavy prstenu: cca 8 x 6 mm

Centrální kámen: přírodní broušený smaragd

Barva kamene: průsvitná zelená

Velikost  kamene: cca 8 x 1,5 mm (ovál)

Váha prstenu: cca 2,20 g

Poznámka: v kameni jsou přírodní inkluze (částečky jiného materiálu, které se do kamene dostaly při jeho vzniku - v tomto případě mají načervenalou barvu, viz foto v mnohonásobně zvětšených detailech). Při běžném pohledu se kámen jeví krásně průhledný zelenkavý

 
Autentické foto, kupujete přesně tento šperk


Smaragd:

Přírodní smaragdy jsou unikátní svou přirozenou krásou. Jejich  přirozenou součástí jsou občasné praskliny a inkluze,  a také pestré odstíny zelené barvy, které mohou v jednom kameni sahat od téměř bílé až po sytě zelenou. Naše šperky mají právě tyto neupravené smaragdy, protože si ceníme jejich přirozeného půvabu a jedinečnosti. Každý kámen v našich špercích je zachován v jeho přirozeném stavu, bez jakýchkoli chemických nebo fyzikálních úprav, aby mohly tyto přírodní krásy vyniknout tak, jak je stvořila samotná příroda. Vaše rozhodnutí investovat do těchto šperků bude zárukou toho, že budete nosit unikátní kusy s autentickou přírodní krásou.

Název odvozen od řeckého smaragdos - zelený kámen.

Je kamenem všeobjímající lásky. Přivolává věrnost a štěstí. Partnerské vztahy udržuje v rovnováze, uklidňuje city a zajišťuje fyzickou i duševní rovnováhu. Posiluje paměť, zvyšuje vnímavost, ovlivňuje vědomou i podvědomou mysl. Uděluje veškeré vědění minulosti, současnosti a budoucnosti. Je hojně používán jako talisman pro podnikatele, přináší jim údajně dobré obchody.

Dodává klid a harmonii a uvádí člověka do souladu se silami přírody. Přitahuje léčivé energie z kosmu, regeneruje, omlazuje, osvěžuje a uklidňuje.

  • Barva: Zelená
  • Kód výrobku: AS7P-07
  • Dostupnost: Na skladě
  • 1 879Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrný, prsten, smaragd, ovál, Prsteny, Zelená