Stříbrný prsten sokolí oko ovál | SPERKYAJA.CZ

Stříbrný prsten sokolí oko ovál Prsteny

Stříbrný prsten sokolí oko ovál


***AUTORSKÝ ŠPERK***


Materiál: stříbro 925/1000

Barva materiálu: stříbrná lesklá

Specifikum: prsten byl ručně vyroben, mimořádně poutavý kámen

Velikost: 55/56 (vnitřní průměr 17,7 mm)

Velikost hlavy prstenu: cca 26 x 20 mm

Centrální kámen: přírodní sokolí oko - druh tygřího oka, mimořádně krásné barevné provedení s pruhy

Barva kamene: zářící zlatavě hnědá, červená aj, připomínající oči šelmy

Velikost kamene: cca 10 x 8 mm (ovál)

Váha prstenu: cca 4,70 g


 


Autentické foto, kupujete přesně tento prstenTygří oko:


Tento vskutku na první pohled velmi krásný a tajemný kámen si oblíbí jistě každý z nás. Pokud se na kámen pozorně zadíváte, může vám skutečně připomínat hnědočerné kočičí nebo tygří oko. Podle toho si také získal název. Nejčastěji můžeme kámen nalézt v barvě zlatohnědé, hnědočerné i dalších zemitých odstínech.

Pro svůj okouzlující vzhled je Tygří oko vsazováno do nejrůznějších drahých šperků. Ve šperkařství je jeho cena poměrně vysoká. Klenoty se zasazeným Tygřím okem jsou stále žádanější.


Mysticky Tygří oko napomáhá v rozhodování a vyrovnávání obou mozkových hemisfér. Spojuje pozemskou sílu se sílou samotného zlatavého Slunce – a to je silná kombinace. Někteří lidé tento kámen odsuzují, jiní jej milují. Faktem však je, že vlastníka Tygřího oka nenechá kámen chladným.  Pro své dokonalé spojení dvou sil je velmi žádaným kamenem

Kámen je považován za jistý druh ochrany, který chrání před vnějším i vnitřním nebezpečím. Pomáhá odbourávat závislost a smutek po druhých lidech a dokáže vrátit člověka „zpět na pevnou zem“, pokud ztratil spojení s realitou. Člověk, který Tygří oko vlastní, si může naplno uvědomit svou vlastní hodnotu a začne si sám sebe vážit.

Léčitelé věří, že pomáhá odbourávat stres a napomáhá navazovat pocit vnitřního klidu. Zlepšuje koncentraci a soustředění. Působí příznivě na problémy týkající se kloubů a kostí. Pročišťuje organismus, podporuje činnost jater a ledvin, posiluje oční svaly a zrak a v neposlední řadě také ničí bakterie a nejrůznější viry.  Zmírňuje migrénozní stavy a reguluje látkovou výměnu, mírní astmatické potíže.


Je vhodný pro znamení:

Býk, Panna, ale samozřejmě pokud je Vám blízký svým vzhledem nebo vlastnostmi, hodí se i pro Vás

  • Barva: Vícebarevná
  • Kód výrobku: TH34
  • Dostupnost: Na skladě
  • 879Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrný, prsten, sokolí, oko, ovál, Prsteny, Vícebarevná