Stříbrné náušnice serafinit ovál velký | SPERKYAJA.CZ

Vážení zákazníci,
od  14.6. do 24.6.2024 máme z provozních důvodů zavřeno a nebudeme odesílat zásilky ani reagovat na maily. Šperky lze objednávat, ale zboží bude expedováno až od 25.6.2024. Děkujeme za pochopení.
Příjemné nakupování
Tým Šperky a já

Stříbrné náušnice serafinit ovál velký Náušnice

Stříbrné náušnice serafinit ovál velkýMateriál: stříbro 925/1000

Barva materiálu: stříbrná lesklá

Specifikum: náušnice byly ručně vyrobeny, krása šperku spočívá v jednoduchosti s důrazem na kámen

Centrální kámen: přírodní serafinit, velikost oválu:  cca 17 x 13 mm

Barva kamene: zelená neprůhledná žíhaná jakoby s kousky peříček

Délka náušnice: cca 39 mm

Šířka náušnice: cca 14 mm

Váha náušnic: cca 7,10 g

Zapínání: na háček


Autentické foto, kupujete přesně tento šperk


Serafinit:


Je  překrásný, vzácný a vyhledávaný drahý kámen. Vyskytuje se v této podobě pouze na jediném světovém nalezišti v oblasti Bajkalského jezera ve východním Rusku. Serafinit má tmavou zelenou až světle šedozelenou barvu, ve které jsou jemná vlákna bílého lesklého žíhání. Při vhodném vedení řezu krystalem se objevují perleťové struktury něžných peříček andělských křídel. Třpytivé světlo, které se z kresby v tomto kameni odráží, nás propojuje s nadpozemskou energií a dokáže prozářit utrápenou duši božím světlem.


Pojmenování serafinit, nebo také andělský kámen mu bylo přiděleno podle vzhledu andělů Serafů, kteří mají každý po šesti křídlech. Serafové jsou andělské bytosti stvořené z čisté lásky, světla a ohně.


Na duchovní úrovni čistí srdeční čakru a otevírá ji citu a lásce. Usnadňuje navázání kontaktu s anděly. Chrání tělo při astrálním cestování a při meditaci nám ukazuje, jak máme pohlížet na svůj život. Pozorováním struktury kamene se silně probouzí fantazie naší mysli. Serafinit je také uctíván jako kámen duchovního osvícení. Svému majiteli pomáhá najít cestu, jak se nechat vést svým srdcem a povznáší k vyšším duchovním rovinám.  • Barva: Zelená
  • Kód výrobku: 20007
  • Dostupnost: Na skladě
  • 1 319Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrné, náušnice, serafinit, ovál, velký, Náušnice, Zelená