Stříbrný přívěšek lapis lazuli | SPERKYAJA.CZ

-20% Stříbrný přívěšek lapis lazuli Přívěšky

Stříbrný přívěšek lapis lazuli


***AUTORSKÝ ŠPERK***


Materiál: stříbro 925/1000

Barva materiálu: stříbrná lesklá

Specifikum: nepřehlédnutelný nádherný šperk s mimořádně sytě modrým kamenem

Délka přívěšku: cca 35 mm

Šířka přívěšku: cca 26 mm

Kámen: přírodní lapis lazuli, rozměr cca 23 x 20 mm (nepravidelný tvar)

Barva kamene: sytě modrá neprůhledná se zlatavými kousky pyritu, nebledne ani po letech a byla velmi oblíbeným kamenem už ve Starém Egyptě

Země původu kamene: Afghanistan

Váha: cca 9,80 g

Řetízek není součástí prodeje


Autentické foto, kupujete přesně tento šperk

 


Lapis lazuli (lazulit):

byl velmi oblíbeným kamenem pro šperkařské účely už ve starém Egyptě (asi všichni známe zlatou masku Tutanchamona, která je bohatě zdobena lapisem. Modrá barva ve spojení se zlatavými kousky pyritu umožňovala pro Egypťany pohled do nesmrtelnosti duše.
Mysticky přináší klid a mír. Působí proti depresi a rychle odstraňuje stres. Dodává odvahu, přináší soucit, poctivost a čestnost. Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání.
Léčitelé věří, že snižuje horečku, krevní obtíže, potlačuje migrénové bolesti hlavy, pomáhá při detoxikaci. Posiluje imunitní systém, pomáhá při respiračních onemocněních, působí na štítnou žlázu a hlasivky, posiluje zrak, snižuje krevní tlak, čistí krev, účinný při nespavosti.
Znamení zvěrokruhu: Panna (23.8.-22.9.), Střelec (23.11.-21.12.), pokud je Vám blízký svými vlastnostmi nebo vzhledem, hodí se samozřejmě i pro ostatní znamení  • Barva: Modrá
  • Kód výrobku: A1-20
  • Dostupnost: Na skladě
  • 1 836Kč
  • 1 468Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrný, přívěšek, lapis, lazuli, Přívěšky, Modrá