Stříbrný přívěšek modrý opál | SPERKYAJA.CZ

Stříbrný přívěšek modrý opál Přívěšky

Stříbrný přívěšek modrý opál


*** AUTORSKÝ ŠPERK***


Materiál: stříbro 925/1000, zlato, měď

Barva materiálu: stříbrná, zlaceno, měděno

Specifikum: krásný větší šperk s mimořádným kamenem

Délka přívěšku i se závěsem: cca 63 mm

Šířka přívěšku: cca 28 mm

Kámen: přírodní: modrý opál, měsíční kámen, černý onyx, ametyst

Barva hlavního kamene: modrá žíhaná s původní texturou

Rozměry kamene: cca 23 x 12 mm tvar nepravidelný

Váha: cca 8,50 gAutentické foto, kupujete přesně tento šperk. Řetízek není součástí prodeje.


Opál:

Je nesmírně zajímavým a oblíbeným kamenem ve šperkařství, a to pro svou velmi efektní hru barev, kterou dokáže na světle rozehrát. Pro svůj opalizující vzhled může být přiřazen všem energiím, planetám a elementům.

Obsahuje barvy i schopnosti všech dalších kamenů, proto může být nabit a naprogramován každým typem energie, přináší štěstí a odhaluje naši vnitřní krásu, probouzí duševní a mystické vize, pomáhá při astrálních projekcích, dokáže pohlcovat i vysílat, je karmickým kamenem, učí nás, že vše, co vyšleme se nám vrátí zase zpátky, je i ochranným kamenem a může nás učinit „neviditelnými“, pomáhá objevit a projevit skutečné vlastní já, rozvíjí naše psychické síly, zesiluje zvláštnosti charakteru a odhaluje osobní vlastnosti, které je třeba přeměnit, vnáší do života světlo, spontánnost a umělecké sklony. Zesiluje city a odstraňuje zábrany, vyvolává věrnost a loajalitu.


Opály se brousí tak, aby co nejvíce vynikl jejich lesk a barevná hra uvnitř drahého kamene, tedy do hladkého leštěného tvaru čočky nebo dublety. Dubleta je spíše plochý hladký a tenký tvar. Čočka je vypouklá.

Vzhledem k tomu, že opály obsahují poměrně vysoké procento vody, není dobré opály vystavovat přímým slunečním paprskům, neboť může docházet ke ztrátě vody a narušení tohoto drahého kamene prasklinami či ztrátou barev.


Světové naleziště opálů je Austrálie

  • Barva: Vícebarevná
  • Kód výrobku: 14017
  • Dostupnost: Na skladě
  • 1 930Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrný, přívěšek, modrý, opál, Přívěšky, Vícebarevná