Stříbrný prsten rubín kapka II.jakost | SPERKYAJA.CZ

Vážení zákazníci,
od  14.6. do 24.6.2024 máme z provozních důvodů zavřeno a nebudeme odesílat zásilky ani reagovat na maily. Šperky lze objednávat, ale zboží bude expedováno až od 25.6.2024. Děkujeme za pochopení.
Příjemné nakupování
Tým Šperky a já

-35% Stříbrný prsten rubín kapka II.jakost  Šperky nové II. jakost

Stříbrný prsten rubín kapka


II. jakost


*** AUTORSKÝ ŠPERK***


Materiál: stříbro 925/1000, povrchová úprava rhodium

Barva materiálu: stříbrná lesklá

Specifikum: prsten byl ručně vyroben, krásný jednoduchý precizně zpracovaný šperk s krásně zbarveným kamenem

Velikost:  56,5 (vnitřní průměr 18 mm)

Velikost hlavy prstenu: cca 8 x 6 mm

Kameny: přírodní broušený rubín

Barva kamene: průhledná červenorůžová

Velikost  kamene : cca 8 x 6 mm

Váha prstenu: cca 2,40 g

Popis vady: kámen má povrchovou nerovnost, viz fota. Při nošení zcela zanedbatelná vada, šperk byl nafocen s mnohonásobným zvětšením a při běžném pohledu se šperk jeví jako bezvadný. Sleva je již zohledněna v ceněAutentické foto, kupujete přesně tento šperk


Rubín:

patří mezi nejvzácnější šperkařské kameny. Vyskytuje se v barvách červená, růžová, nachová a někdy hnědavě červená. Čím je kámen průhlednější a bez inkluzí, tím je vzácnější a dražší. Inkluzí označujeme cizí částici v kameni, která se v kameni nachází, typicky třeba zrnko prachu nebo písku, které výrazně snižuje cenu jakéhokoliv drahého kamene.

Kameny, které se používají do našich šperků, nejsou nijak upravovány chemickou ani fyzikální cestou, protože nám záleží na tom, aby kameny vynikly tak, jak je stvořila příroda. Klademe důraz na cenovou dostupnost našich šperků, vsazujeme do nich tedy přírodní rubíny, ale ne v drahokamové kvalitě, tedy s inkluzemi, neprůhledné, nebo jen lehce průhledné. Naším cílem je mít ve šperku přírodní kámen za rozumnou cenu.

Léčitelé věří, že Rubín je afrodiziakum a dovoluje zažít všechny formy lásky a smyslnosti. Prohlubuje vztahy a povzbuzuje k pocitu porozumění a komunikace. Nosit rubín během milování může pomoci obnovit a udržet vášeň a zvýšit i šanci na početí. Rubín umožňuje sdílet energii lásky i přes bolavou minulost, zároveň potlačuje hněv a negativní energii. Podporuje tak pozitivní a odvážnější část vašeho já. Rubín přináší světlo do temnoty života. Podporuje pocit štěstí a zlepšuje vnímání duchovní energie, která je všude kolem nás. Může být také prospěšný při regulaci tělesné hmotnosti.

Je nejvhodnějším kamenem pro znamení Beran, Lev, Ryby. Pokud je Vám blízký svými vlastnostmi, pak je vhodný i pro ostatní znamení.

  • Barva: Růžová
  • Kód výrobku: AS7P-06V
  • Dostupnost: Na skladě
  • 1 675Kč
  • 1 089Kč

Dostupné možnosti

Tagy: Stříbrný, prsten, rubín, kapka, II.jakost, Šperky, nové, II., jakost, Růžová